Hafta içi: 09:00 - 17:00
Cumartesi: 09:00 - 14:00

Evet. Aras Kargo 1903 7488 51323 müşteri numarası ile gönderebilirsiniz. Kargo ücreti onarım tutarı ile birlikte size bildirilecektir.

Onarımını yaptığımız parçalar 6 ay garantimiz altındadır. Cihazların kullanım kılavuzunda garanti dışı parçalar (cam, …) tanımlanmıştır.

Yeni model cihazların pek çoğunda cam parçalar müşteri tarafından değiştirilebilmektedir. Biz de istenildiğinde bu parçaları test ederek göndermekteyiz.

Cihazınızın bize ulaştığında aynı gün içinde onayınıza bağlı olarak onarımı yapılır. Cihazınızın serviste yasal bekleme süresi 90 gündür bunu aşan durumlarda günlük 1 TL saklama ücreti alınarak 6 aya kadar cihazınız saklanır.

Bu tür cihazlarda arızanın çoğunlukla birden fazla parçayı içermesi nedeniyle, arızayı tespit edebilmek için onarım yapılarak devam edilir. Onarım fiyatının yüksek bulunarak onaylanmaması durumunda 200TL arıza tespit ücreti ve varsa kargo ücreti alınır.

Cihazın onarım tutarının size bildirilmesinden sonra, cihaz teslimine kadar ödemeyi nakit, kredi kartı, veya banka havalesi ile yapabilirsiniz.

Her zaman 0212 513 58 67 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz. Çalışma saatlerimiz dışında da cep telefonuna yönlendirilmiş durumdadır.

Bu akıntı kondansatörlerin elektrolitidir, oksitlenmeye neden olmamak için en kısa sürede onarımı yapılıp temizlenmelidir.

Bunun sebebi flaş üzerindeki yüksek akım geçen (kondansatör uçları, flaş tüpü soketleri,…) noktalardaki arklardır. Bu şekilde çalışmaya devam etmek daha fazla hasara neden olabilir.

Enerji kablonuzu ve cihazın sigortalarını kontrol edebilirsiniz.

Yeni taktığınız pilot lambası da yanmıyor ise bazı modellerde pilot lamba için ayrı sigorta bulunmaktadır, bunun değiştirilmesi de sorunu çözmüyor ise servise göndermelisiniz.

Cihaz tasarımları katalog değerlerinde belirtilen güçler için yapılmıştır. Çekilen yüksek akım ve oluşan yüksek ısı cihaz elektroniğine zarar verecektir.